Ga naar inhoud
SGW Online

sgwonline

Admin
  • Aantal items

    305
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Community reputatie

81 Excellent

Personal Information

Recente bezoekers van dit profiel

2513 profielweergaven
  1. sgwonline

    Entries Military Boekelo

    Entries Military Boekelo 2018 AUS Sam Griffiths Billy Liffy BEL Lara de Liedekerke – Meier Nyala d’Arville BEL Julia Schmitz Lady Like BEL Hilde van Mieghem Zidane FRA Alicia Ennesser Uyassa Champeix FRA Astier Nicolas Alertamalib’OR FRA Brice Luda Valere de Bonnieres FRA Christopher Six Totem de Brecey FRA Clara Loiseau Ultramaille FRA Karim Florent Laghouag Triton Fontaine FRA Michel Duval Violton Bch Rebel de Beaumont FRA Nicolas Touzaint Vendee Globe’Jac Hdc FRA Sidney Dufresne Swing de Perdriat FRA Thomas Piejos Rebelle de Neuville FRA Rodolphe Scherer Todd de Suzan GBR Alexander Bragg Shannondale Percy GBR Isabelle ( Izzy) Taylor Direct Cassino GBR Isabelle ( Izzy) Taylor Call Me Maggie May GBR Willa Newton Caja 20 GBR Matthew Wright Prince Mayo GBR Hannah Bate Barones II GBR Pippa Funnell Maybach GBR Laura Collett London 52 GBR Tom Mcewen Watkins GBR Kristina Cook Killadeas GBR Kristina Hall-Jackson Slaney Cruise GBR David Doel Eisfee GBR Nicola Wilson Yacabo BK GBR James Sommerville Altaskin Jack GBR Richard Coney Kananaskis GER Marc Dahlkamp Lege Artis 2 GER Niklas Bschorer Tom Tom Go 3 GER Niklas Bschorer Lord Shostakovich GER Nils Trebbe Montina 4 GER Kai-Steffen Meier Eiskonig GER Kai-Steffen Meier Gluecksruf GER Julia Krajewski Amande de B’Neville GER Julia Krajewski Samourai du Thot GER Christoph Wahler Carjatan S GER Dirk Schrade Unteam de La Cense GER Ben Leuwer Bgs Urlanmore Prince IRL Meabh Bolger Killossery Athletic Touch IRL Brian Morrison Global Milchem JJ IRL Tegan White-Mcmorrow Texan Style IRL Declan Cullen Seavaghan Ash IRL Joseph Murphy Fernhill Frankie IRL Sarah Ennis Woodcourt Garrison IRL Aidan Keogh Pride Of Tredstep IRL Gerald Bloomer Calliaghstown Flight IRL Sam Watson Tullabeg Flamenco IRL Aoife Clark Master Rory ITA Marco Biasia Tresor de La Loge ITA Andrea Cincinnati Nzb Cascade ITA Umberto Riva Tim de La Lande ITA Vittoria Panizzon Super Cillious JPN Kazuma Tomoto Bernadette Utopia JPN Kazuma Tomoto Brookpark Vikenti NED Merel Blom The Quizmaster NED Merel Blom Ceda NED Tim Lips Bayro NED Tim Lips Eclips NED Jordy Wilken Burry Spirit NED Sanne de Jong Enjoy NED Laura Hoogeveen Quibus NED Andrew Heffernan Castle View Larry NED Joyce van de Kuilen Brent NED Alice Naber – Lozeman Acsi Peter Parker N.O.P. NZL Neil Spratt Galwaybay Echo NZL Daniel Jocelyn Blackthorn Cruise NZL Caroline Powell Sergeant Crisp SWE Hanna Berg Quite Survivor SWE Christoffer Forsberg Hippo’s Sapporo SWE Malin Josefsson Allan V SWE Malin Josefsson Golden Midnight SWE Anna Nilsson Candy Girl SWE Therese Viklund Diabolique SWE Therese Viklund Viscera USA Douglas Payne Getaway USA Elisabeth Halliday-Sharp Deniro Z USA Tamra Smith Fleeceworks Royal
  2. sgwonline

    Deelnemers internationale wedstrijden

    Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 september 2018 Varsseveld, Nederland CCI2* Emsens Valentine Emsens BEL Esther du Maillet Laurine Thijs BEL Champagne Pia Z Jarno Vervimp BEL D.v.8 Seppe Vilain BEL Kawa de la Cour Z Dexter Biersteker NED Azkaban, Chase Levi Driessen NED Lancero Dancer Nina de Haas NED Divine H.E. Tim Lips NED Lacoste Z Wendela Schlimmer NED Bon Fortuna Mauro Soeteman NED Golden World Bjinse Venderbosch NED Lord Mayor CIC2* Michiel Arnauts BEL Hermes van het Hazepad Kristien Both BEL Herm Uit de Melle Wouter de Cleene BEL AC’s Donna Carrera Kris Vervaecke BEL Guantanamo van Alsingen Senne Vervaecke BEL Feebe van Alsingen, Jeno Merel Blom NED Limited Edition Tarik van Boggelen NED For Joy V/h Akenhof Gerdine Frens NED Wishfull Thinking Nina de Haas NED Cocu Stephan Hazeleger NED Dupon Sanne de Jong NED Enjoy Lonneke Klein Willink NED The Top Notch Tim Lips NED Bayro, Eclips Marit Louwerse NED Zelma Ellemieke Wes NED Alexia CCI1* Christian Chabot BEL Barlison, Belle Romance Wouter de Cleene BEL Funi-Strona, Magic Dreams van ’t Hulsbos Manon Dehoorne BEL Havanna Karin Donckers BEL Hamilton Tom van den Broeck BEL Kaiiman v/d Kooldries Joris Vanspringel BEL Silver Arrow Ecubertha B Levi Driessen NED Giraldi Asha Laseroms NED Soccer Star CIC1* Karin Donckers BEL Lami-Cell’s Iris, Li Sii, Ludique du Coeur des Collines Racgid Lamrini BEL Abalt Laure Redele BEL Indy van Alsingen Julien Wegifosse BEL Floren 06 Annesjien Wouters BEL Cerida, Hilton van het Moerven Z Jonna Balk NED Swarovski Merel Blom NED Dancing Bobbie, Lykkegaard's La'Maria Tarik van Boggelen NED Di Sorency, Luna Janneke Boonzaaijer NED Halida Remco Bouwens NED Verginius Van Kairos Colette Bruin NED Gelina Lianda Bult NED Dutch Dream H Els Driehuyzen NED Goldhaers Bolanitas Lucy Groenen NED Gyon G Stephan Hazeleger NED Albert Thomas-Willem van Heel NED Udameir Gert Jan Heinen NED Goliath Nina Hut NED Connection D Sanne de Jong NED Hatary MBF Marcelle de Kam NED Cartouch Kim Kleine NED Eddie Chantal Megchelenbrink NED No Matter What Lotte Monhemius NED Gogo Jumbo HVR Maartje van Riel NED Eppo Nick Ros NED Ottello Z Eva van der Sanden NED Vangelis Ors Silke Smits NED Zjiem Wendy Soeteman NED Ciara Elise Talboom NED Painted Twice Max Trenning NED Lord, Vamp Du Monselet Anouk van Gerven - Verwer NED Carea Fortuna Henny van de Voorde NED Dior Lagetta Spirit Annemiek Wieken NED Don Vino Anouck Wielhouwer NED Giant Queen Bianca Van Wijk NED Eastbourne E Jordy Wilken NED Amarrillo Jade Woeltjes NED The Joker Pascal Zantman NED Blackberry Jet van 't Zelfden NED Same Stables Who´s That CCIP1* pony’s Victoire Redele BEL Kiss Cool Merle Bloem NED Mernie Daniël Haver NED Zeb Senna van Houte NED Naughty Boy Sterre van Houte NED Secret Benny Emma Huizer NED Xam Christel Schalk NED Tomtom Michelle Swinkels NED Snow Frederike Tuin NED Let's Dance Bron: KNHS/Equibel/SGW Online
  3. sgwonline

    Deelnemers internationale wedstrijden

    Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 september 2018. Sopot, Polen CCI3* Stephanie d’Andrimont BEL Flashlight 2 CIC1* Stephanie d’Andrimont BEL Creevagh Miss Ferrro, Grandia Gatcombe Park, Groot-Brittannië CIC1* Will van Ufford NED Oki Doki BH Geoffroy de Jamblinne BEL Consequent Pia Z Langenhagen, Duitsland CIC2* Tarik van Boggelen NED For Joy V/h Akenhof CIC1* Lianne Chardon NED Bon Jovi Nina de Haas NED Houdini Justus Valk NED Fitzgerald Lauren Eggermont BEL Master PJ Jasper Peeters BEL Jackass PK Via: KNHS/Equibel
  4. sgwonline

    Definite entries Tryon

    NF Athlete last name Athlete first name Horse complete name AUS BURTON Christopher COOLEY LANDS AUS HOY Andrew VASSILY DE LASSOS AUS LEVETT William LASSBAN DIAMOND LIFT AUS MCNAB Emma FERNHILL TABASCO AUS ROSE Shane VIRGIL BEL DE LIEDEKERKE - MEIER Lara ALPAGA D'ARVILLE BEL DONCKERS Karin FLETCHA VAN 'T VERAHOF BEL VANSPRINGEL Joris IMPERIAL VAN DE HOLTAKKERS BRA APPEL Marcio IBERON JMEN BRA CARVALHO JORGE Marcio CORONEL MCJ BRA MOREIRA DA SILVA Nilson MAGNUM'S MARTINI BRA PLOMBON PINHEIRO Henrique LAND QUENOTTE DO FEROLETO BRA TOSI Marcelo GLENFLY CAN BENNETT-AWAD Hawley JOLLYBO CAN FERGUSSON Lisa Marie HONOR ME CAN LOACH Colleen QORRY BLUE D'ARGOUGES CAN O'HANLON Selena FOXWOOD HIGH CAN PHOENIX Jessica PAVAROTTI CHN HUA TIAN Alex BALLYTIGLEA VIVENDI ECU WETTSTEIN Nicolas MEYER'S HAPPY ECU ZABALA G. Ronald WUNDERMASKE ESP BLASCO BOTIN Gonzalo SIJ VEUX D'AUTIZE ESP DIAZ FERNANDEZ Carlos JUNCO CP ESP HERMOSO FARRAS Albert NEREO CP ESP PINEDO SENDAGORTA Maria CARRIEM VAN COLEN Z ESP SENRA CHOVER Manuel CRUISING FIN SWINDELLS Pauliina FERRO S FRA DUFRESNE Sidney TRESOR MAIL FRA LIVIO Maxime OPIUM DE VERRIERES FRA NICOLAS Astier VINCI DE LA VIGNE FRA SCHAULY ADJ Donatien PIVOINE DES TOUCHES FRA VALLETTE LT COL Thibaut QING DU BRIOT ENE HN GBR CANTER Rosalind ALLSTAR B GBR COOK Kristina BILLY THE RED GBR FRENCH Piggy QUARRYCREST ECHO GBR MCEWEN Tom TOLEDO DE KERSER GBR TATTERSALL Gemma ARCTIC SOUL GER AUFFARTH Sandra VIAMANT DU MATZ GER DIBOWSKI Andreas FRH CORRIDA GER KLIMKE Ingrid SAP HALE BOB OLD GER KRAJEWSKI Julia CHIPMUNK FRH GER RÜDER Kai COLANI SUNRISE IRL DANIELS Cathal RIOGHAN RUA IRL ENNIS Sarah HORSEWARE STELLOR REBOUND IRL MCCARTHY Padraig MR CHUNKY IRL RYAN Patricia DUNRATH ECLIPSE IRL WATSON Sam HORSEWARE ARDAGH HIGHLIGHT ITA BRECCIAROLI Stefano BYRNESGROVE FIRST DIAMOND ITA ROMAN Pietro BARRADUFF ITA SANDEI Pietro RUBIS DE PRERE ITA SCHIVO Arianna QUEFIRA DE L'ORMEAU ITA SORDI Simone AMACUZZI JPN KITAJIMA Ryuzo QUEEN MARY JPN OIWA Yoshiaki THE DUKE OF CAVAN JPN TANAKA Toshiyuki TALMA D'ALLOU JPN TOMOTO Kazuma TACOMA D'HORSET MEX MOGUEL Daniela CECELIA NED BLOM Merel RUMOUR HAS IT N.O.P. NED KOOREMANS Raf HENRI Z NED KROEZE Renske JANE Z NED NABER - LOZEMAN Alice ACSI HARRY BELAFONTE NED VAN DE VENDEL Theo ZINDANE NOR LARSEN Heidi Bratlie EUFORIAN NZL JOCELYN Daniel GROVINE DE REVE NZL PRICE Jonelle CLASSIC MOET NZL PRICE Tim CEKATINKA NZL TAIT Blyth DASSETT COURAGE NZL TODD Mark MCCLAREN POL SPISAK Pawel BANDERAS RSA SCOTT Victoria VALTHO DES PEUPLIERS SUI ATTINGER Patrizia HILTON P SUI GODEL Robin GRANDEUR DE LULLY CH SUI VOGG Felix COLERO SWE ALGOTSSON OSTHOLT Sara WEGA SWE FRESKGÅRD Anna BOX QUTIE SWE LINDBÄCK Niklas FOCUS FILIOCUS SWE SVENNERSTAL Ludwig STINGER SWE SVENSSON JÄHDE Louise WAIKIKI 207 USA DUTTON Phillip Z USA KIEFFER Lauren VERMICULUS USA LITTLE Marilyn RF SCANDALOUS USA MARTIN Boyd TSETSERLEG USA SYMANSKY Lynn DONNER
  5. sgwonline

    Deelnemers internationale wedstrijden

    Deelnemers internationale wedstrijden 27 augustus 2018 t/m 2 september 2018. Fairburn GA, USA CIC2* Werner Geven NED - L'Avventurra Sandillon, Frankrijk CIC2* Michiel Arnauts BEL Hermes van het Hazepad Camile Buyck BEL Douze van de twee Acren An Sofie Coevoet BEL Catoo Z Julien Despontin BEL Quick Fiddlestick Tom Goeman BEL Sibo de Quiesce Vincent Martens BEL Laminga van ’t Verahof Valentine Steeman BEL Fine Mouche Db, River Emery, Vaudou du Boisdeville Sarah Vandenzavel BEL Ito vh Panishof Senne Vervaecke BEL Google van Alsingen CCI1* Dorien De Swaef BEL larmande van de Zilverberk Audrey Franche BEL Quiloup de Kerser Roland Quoidbach BEL Fidjy des Melezes Valentine Steeman BEL Fine Mouche Db Senne Vervaecke BEL Jeno CIC1* Axelle de Jamblinne BEL Florette d’Hyrencourt Julien Despontin BEL Clever Boy WAF Sarah Dessambre BEL Minnie de la Salle Mathilde Esser BEL Sultan du Quesnay Audrey Franche BEL Di Caprio Remco Geldhof BEL Looping van ’t Kinroyderveld Tom Goeman BEL Accro Armelle Houyon BEL L’Eau de Vie Z Dirk Lison BEL Goy Tommy vd Hertenrode Z Charlotte Lousberg BEL Herge des Moites Fontaines Valentine Steeman BEL Arthy du Lys Kris Vervaecke BEL Hitmo van Alsingen
  6. sgwonline

    Update ruiterteams World Equestrian Games

    Op 29 juli zijn de teams die ons land in september gaan vertegenwoordigen op de World Equestrian Games (WEG) in Tryon gepresenteerd. Inmiddels zijn er om verschillende redenen diverse mutaties doorgevoerd. Dit betreft de Endurance, Reining en Eventing selectie. Bij de eventing heeft Quibus, het paard van Laura Hoogeveen, erg ongelukkig een ijzer afgetrapt en kan niet mee naar Tryon. Renske Kroeze en Jane Z stonden reserve en zullen nu afreizen. Bondscoach Bettina Hoy: “Als trainer en ruiter begrijp ik dat het een grote teleurstelling is voor Laura dat ze haar land niet kan vertegenwoordigen op de WEG. Het is een talentvolle combinatie en we hebben geen risico willen nemen, helaas kon de timing niet slechter. Hopelijk kunnen ze over zes weken op het Nederlands kampioenschap in Boekelo wel aan de start verschijnen.” De eventing selectie ziet er nu als volgt uit: Merel Blom –Rumour Has It N.O.P. Alice Naber-Lozeman – ACSI Harry Belafonte Raf Kooremans – Henri Z Renske Kroeze – Jane Z Theo van de Vendel – Zindane Bettina Hoy –Bondscoach Leendert Jan Hofland – Teamveterinair Via: KNHS
  7. sgwonline

    Nominated entries WEG Tryon 2018

    Nominated entries Eventing. NF Athlete last name Athlete first name Horse complete name AUS BURTON Christopher COOLEY LANDS AUS BURTON Christopher QUALITY PURDEY AUS GRIFFITHS Sam PAULANK BROCKAGH AUS HOY Andrew VASSILY DE LASSOS AUS HOY Andrew BASMATI AUS LEVETT William LASSBAN DIAMOND LIFT AUS MCNAB Emma FERNHILL TABASCO AUS PALM Robert KOKO STORY AUS ROSE Shane CP QUALIFIED AUS ROSE Shane VIRGIL AUS ROSS Amanda KOKO POPPING CANDY AUS WEIMANN Katja BP ESCAPADE AUS WOOD Ryan WOODSTOCK BENNETT BEL DE LIEDEKERKE - MEIER Lara ALPAGA D'ARVILLE BEL DONCKERS Karin FLETCHA VAN 'T VERAHOF BEL DONCKERS Karin LAMICELL IRIS BEL DONCKERS Karin JALAPENO BEL VANHOUCHE Giel AZRAEL BEL VANSPRINGEL Joris LULLY DES AULNES BEL VANSPRINGEL Joris IMPERIAL VAN DE HOLTAKKERS BRA APPEL Marcio IBERON JMEN BRA APPEL Marcio PP TARCA BRA CARVALHO JORGE Marcio CORONEL MCJ BRA MIRANDA DRUBI Luciano RIVIERA LU (TE) BRA MOREIRA DA SILVA Nilson MAGNUM'S MARTINI BRA PLOMBON PINHEIRO Henrique LAND QUENOTTE DO FEROLETO BRA TOSI Marcelo GLENFLY CAN BENNETT-AWAD Hawley JOLLYBO CAN FERGUSSON Lisa Marie HONOR ME CAN LOACH Colleen QORRY BLUE D'ARGOUGES CAN O'HANLON Selena FOXWOOD HIGH CAN PHOENIX Jessica PAVAROTTI CAN PHOENIX Jessica BOGUE SOUND CAN ROBERTS Waylon KELECYN COGNAC CHN HUA TIAN Alex BALLYTIGLEA VIVENDI ECU WETTSTEIN Nicolas MEYER'S HAPPY ECU ZABALA G. Ronald WUNDERMASKE ESP BENITEZ VALLE Esteban MILANA 23 ESP BLASCO BOTIN Gonzalo SIJ VEUX D'AUTIZE ESP DIAZ FERNANDEZ Carlos JUNCO CP ESP HERMOSO FARRAS Albert NEREO CP ESP PINEDO SENDAGORTA Maria CARRIEM VAN COLEN Z ESP SENRA CHOVER Manuel CRUISING FIN SWINDELLS Pauliina FERRO S FRA DUFRESNE Sidney TRESOR MAIL FRA FOURNIER Thibault SINIANI DE LATHUS FRA GOURY Alexis TROMPE L'OEIL D'EMERY FRA LAGHOUAG Karim Florent PUNCH DE L'ESQUES FRA LEJEUNE Camille TAHINA DES ISLES FRA LIVIO Maxime OPIUM DE VERRIERES FRA LYARD Cedric QATAR DU PUECH ROUGET FRA NICOLAS Astier VINCI DE LA VIGNE FRA PILLOT Remi TOL CHIK DU LEVANT FRA SCHAULY ADJ Donatien PIVOINE DES TOUCHES FRA VALLETTE LT COL Thibaut QING DU BRIOT ENE HN GBR BRAGG Alexander ZAGREB GBR BULLIMORE Sarah REVE DU ROUET GBR CANTER Rosalind ALLSTAR B GBR CANTER Rosalind ZENSHERA GBR COLLETT Laura MR BASS GBR COOK Kristina BILLY THE RED GBR FRENCH Piggy VANIR KAMIRA GBR FRENCH Piggy QUARRYCREST ECHO GBR KING Kitty CEYLOR L A N GBR MCEWEN Tom TOLEDO DE KERSER GBR MEADE Harry AWAY CRUISING GBR TATTERSALL Gemma ARCTIC SOUL GBR TOWNEND Oliver COOLEY SRS GBR TOWNEND Oliver BALLAGHMOR CLASS GBR TOWNEND Oliver COOLEY MASTER CLASS GER AUFFARTH Sandra VIAMANT DU MATZ GER DIBOWSKI Andreas FRH BUTTS AVEDON GER DIBOWSKI Andreas FRH CORRIDA GER JUNG Michael FISCHERROCANA FST GER KLIMKE Ingrid SAP HALE BOB OLD GER KRAJEWSKI Julia CHIPMUNK FRH GER KURBEL Jörg JOSERA'S ENTERTAIN YOU GER RÜDER Kai COLANI SUNRISE GER SOMMER Josefa HAMILTON 24 IRL ABBOTT Clare EURO PRINCE IRL BOURKE Timothy LUCKAUN QUALITY IRL CLARK Aoife FERNHILL ADVENTURE IRL DANIELS Cathal RIOGHAN RUA IRL ENNIS Sarah HORSEWARE STELLOR REBOUND IRL GLYNN Ciaran NOVEMBER NIGHT IRL MCCARTHY Padraig MR CHUNKY IRL MURPHY Joseph SPORTSFIELD OTHELLO IRL RYAN Patricia DUNRATH ECLIPSE IRL WATSON Sam HORSEWARE ARDAGH HIGHLIGHT ITA BRECCIAROLI Stefano BYRNESGROVE FIRST DIAMOND ITA CASIRAGHI Clelia VERDI ITA LUCIANI Mattia LEOPOLD K ITA PANIZZON Vittoria CHEQUERS PLAY THE GAME ITA ROMAN Pietro BARRADUFF ITA SANDEI Pietro RUBIS DE PRERE ITA SCHIVO Arianna QUEFIRA DE L'ORMEAU ITA SORDI Simone AMACUZZI JPN KITAJIMA Ryuzo QUEEN MARY JPN KITAJIMA Ryuzo JUST CHOCOLATE JPN OIWA Yoshiaki CALLE 44 JPN OIWA Yoshiaki THE DUKE OF CAVAN JPN TANAKA Toshiyuki TALMA D'ALLOU JPN TANAKA Toshiyuki KELECYN PIRATE JPN TOMOTO Kazuma TACOMA D'HORSET MEX MOGUEL Daniela CECELIA NED BLOM Merel RUMOUR HAS IT N.O.P. NED DE JONG Sanne ENJOY NED HOOGEVEEN Laura QUIBUS NED KOOREMANS Raf HENRI Z NED KROEZE Renske JANE Z NED NABER - LOZEMAN Alice ACSI HARRY BELAFONTE NED NABER - LOZEMAN Alice ACSI PETER PARKER N.O.P. NED VAN DE VENDEL Theo ZINDANE NOR LARSEN Heidi Bratlie EUFORIAN NZL CAMPBELL Jesse CLEVELAND NZL JOCELYN Daniel GROVINE DE REVE NZL JOCELYN Daniel DASSETT COOL TOUCH NZL JOCELYN Daniel BLACKTHORN CRUISE NZL POWELL Caroline UP UP AND AWAY NZL PRICE Jonelle CLASSIC MOET NZL PRICE Tim CEKATINKA NZL PRICE Tim ASCONA M NZL PRICE Tim RINGWOOD SKY BOY NZL TAIT Blyth DASSETT COURAGE NZL TAIT Blyth HAVANNA NZL TODD Mark MCCLAREN NZL TODD Mark LEONIDAS II NZL TODD Mark KILTUBRID RHAPSODY POL SPISAK Pawel BANDERAS RSA SCOTT Victoria SONG DU MAGAY RSA SCOTT Victoria VALTHO DES PEUPLIERS SUI ATTINGER Patrizia HILTON P SUI ATTINGER Patrizia MOONEY AMACH SUI GODEL Robin GRANDEUR DE LULLY CH SUI VOGG Felix COLERO SWE ALGOTSSON OSTHOLT Sara WEGA SWE BERG Hanna QUITE SURVIVOR SWE FORSBERG Christoffer HIPPO'S SAPPORO SWE FRESKGÅRD Anna FLY AWAY V/D N.RANCH SWE FRESKGÅRD Anna BOX QUTIE SWE JOSEFSSON Malin ALLAN V SWE LINDBÄCK Niklas FOCUS FILIOCUS SWE LUNDIN Johan JOHNNY CASH SWE SVENNERSTAL Ludwig EL KAZIR SP SWE SVENNERSTAL Ludwig STINGER SWE SVENSSON JÄHDE Louise WIELOCH'S UTAH SUN SWE SVENSSON JÄHDE Louise WAIKIKI 207 USA COLEMAN William OBOS O'REILLY USA COLEMAN William TIGHT LINES USA DUTTON Phillip Z USA DUTTON Phillip I'M SEW READY USA HALLIDAY-SHARP Elisabeth DENIRO Z USA KIEFFER Lauren VERMICULUS USA LITTLE Marilyn RF SCANDALOUS USA MARTIN Boyd TSETSERLEG USA SEVERSON Kimberly COOLEY CROSS BORDER USA SYMANSKY Lynn DONNER USA SYMANSKY Lynn UNDER SUSPECTION USA WHITE Sharon COOLEY ON SHOW Via: FEI
  8. sgwonline

    Eventingteam WEG Tryon bekend

    De eventing afvaardiging die begin september voor Nederland in actie komt bij de World Equestrian Games (WEG) in Tryon is bekend. Nadat bondscoach Bettina Hoy eerder een selectie van zes ruiters bekend maakte, heeft zij nu haar definitieve keus bepaald. Van 11 tot en met 23 september worden in het Amerikaanse Tryon de World Equestrian Games verreden. In acht hippische disciplines wordt tijdens de WEG gestreden om de wereldtitels. Op 29 juli werd in Ermelo de gehele Nederlandse selectie bekend gemaakt die afreist naar dit WK. Omdat er toen nog veel onduidelijkheid was over de lengte en zwaarte van het cross country parcours, wilde bondscoach Bettina Hoy nog wachten met haar definitieve keuze. Door het slechte weer in Amerika was de bodem op een deel van het beoogde parcours zwaar beschadigd, en het was onduidelijk of dit tijdig hersteld was. Inmiddels heeft de organisatie bekend gemaakt dat het traject op tijd klaar is. De combinaties wacht daarmee een relatief lang traject met een stevige heuvel aan het einde van de cross. Op basis van deze wetenschap, wedstrijdresultaten, trainingservaringen en veterinaire bevindingen heeft Hoy haar selectie gekozen. Hoy vertelt: “De geselecteerde ruiters zijn goed voorbereid en we kijken uit naar de uitdaging.” Van de vijf geselecteerde combinaties, zullen er vier het team vormen en zal er een individueel van start gaan. Welke ruiters in het team komen, wordt pas in Tryon besloten. De eventingselectie zal bestaan uit: Merel Blom (Aalten) – Rumour has It N.O.P. Laura Hoogeveen (Weert) - Quibus Raf Kooremans (Turnhout B.) – Henri Z Alice Naber-Lozeman (Biddinghuizen) – ACSI Harry Belafonte Theo van de Vendel (Ederveen) – Zindane Niet meereizende reserve: Renske Kroeze (Biezenmortel) – Jane Z Het team wordt begeleid door: Bondscoach - Bettina Hoy (Rheine, Duitsland) Team veterinair – Leendert Jan Hofland (Bodegraven) Via: KNHS
  9. sgwonline

    Actueel overzicht eventing kaders

    Actueel overzicht hippische kaders – 1 augustus 2018. Eventing senioren, Olympisch kader Ruiter Woonplaats Paard Lips, Tim Made Bayro Naber-Lozeman, Alice Biddinghuizen ACSI Peter Parker Eventing senioren, B-kader Ruiter Woonplaats Paard Blom, Merel Aalten Rumour Has It N.O.P. Hoogenveen, Laura Weert Massage Hippique Quibus Naber-Lozeman, Alice Biddinghuizen ACSI Harry Belafonte Kroeze, Renske Prinsenbeek Jane Z Eventing Young Riders, A-kader Ruiter Woonplaats Paard Pleysier, Olivia Bilthoven Spirit Excalibur Schoones, Myrle Neerpelt (BEL) Dimitri Soeteman, Mauro Hoeven Electra Eventing Young Riders, B-kader Ruiter Woonplaats Paard Driessen, Levi Esch Lancero Dancer Frens, Gerdine Ermelo Wishfull Thinking Haas, Nina de Hengstdijk Divine Haas, Nina de Hengstdijk Cocu Schoones, Myrle Neerpelt (BEL) Ravallo van de Smeetshoeve Eventing Junioren, A-kader Ruiter Woonplaats Paard Posthumus, Beau Terschuur Smokie Reine, Thierry van Herveld Reenmore Alfie Reine, Thierry van Herveld Piet Riel, Maartje van Loon op Zand Eppo Venderbosch, Bjinse Harreveld Lord Mayor Ven, Mara van de Haarsteeg Lexington van de Vinkenhof Eventing Junioren, B-kader Ruiter Woonplaats Paard Venderbosch, Bjinse Harreveld Espionage Eventing pony’s, A-kader Ruiter Woonplaats Paard Otto, Elise Schoonhoven Orchid's Megan Rijsewijk, Britt van Oisterwijk Orchid's Tigersun Eventing pony’s, B-kader Ruiter Woonplaats Paard Laros, Lois Langeweg Sunshine Of Toys Snepvangers, Kristy Bergen op Zoom Chanel Snepvangers, Kristy Bergen op Zoom Robin Hood Snepvangers, Kristy Bergen op Zoom Rathcline Dream Swinkels, Michelle Moergestel Snow Via: KNHS
  10. Opnieuw doet de Nationale Federatie een beroep op het immer jeugdig enthousiasme van het team L’Equino door hen tijdens de Nationale Eventing ook het Belgisch Kampioenschap 6-jarige Paarden en het Belgisch Kampioenschap 7-jarige Paarden te laten organiseren. L’Equino werd tevens gevraagd om de 1ste Beker van België Seniors (hoogste klasse) te organiseren; iets wat L’Equino niet kon weigeren. 13.000 toeschouwers Doordat wij kunnen rekenen op de steun van vele sponsors en sympathisanten blijven wij onze wedstrijd GRATIS aanbieden. Zowel te Waregem (Dressuur en Jumping) als te Nokere (Cross-Country) laten wij jong en oud kennismaken met de Eventingsport door de drempel zo laag mogelijk te houden. Zo is het mogelijk om vooraf, of achteraf een gesprek te voeren met ruiters en amazones, zo ook kan men zeer dicht bij het paard komen, kan men meeleven met de ruiters om zo de sfeer van het gebeur nog meer op te nemen... Ook dit jaar doet L’Equino zijn best om de allerkleinsten te verwennen door een heus kinderdorp te bouwen. We voorzien springkastelen, mogelijkheid om je te laten grimeren, knutselen, ... dus meer dan de moeite om zeker een kijkje te komen nemen! Opnieuw kregen we de medewerking van jeugdschrijver Marc de Bel. Marc de Bel is auteur van meer dan 125 jeugdboeken! Er zal de mogelijkheid worden geboden op zondag 5 augustus om je boek aan te kopen en/of je boek te laten signeren! Ook houden we onze gratis wedstrijd voor de leeftijdscategorieën eerste graad, tweede graad en derde graad! Wat dien je te doen? De kinderen maken een tekening/schilderij/verhaal met als centraal thema het paard en geven deze af op zondag 5 augustus. Uit de deelnemers zal een jury onder leiding van juryvoorzitter Marc de Bel per leeftijdscategorie 5 winnaars bekendmaken die dan vele naturaprijzen ontvangen, uiteraard kan ook ter plaatse nog een kunstwerk worden geknutseld. Overzicht en dagindeling Vrijdag 3 augustus: L’Equino’s Mid-Summer-Party Plaats: Kasteel Baron Casier Nokere Aanvang: 21u30 Inkom: GRATIS Zaterdag 4 augustus: Dressuur Plaats: Middenplein Hippodroom Waregem Aanvang: 09u00 Inkom: GRATIS Jumping Plaats: Nieuwe eb- en vloedpiste Hippodroom Waregem Aanvang: 10u30 Inkom: GRATIS Zondag 5 augustus: Cross-Country met natuurlijke hindernissen Plaats: Kasteeldomein Baron Casier Nokere (volg L’EQUINO) Aanvang: 09u00 Inkom: GRATIS (parking op het domein € 5,00) doorlopend BBQ van 12u00 tem 15u00
  11. sgwonline

    Nederlandse eventingteam WK Tryon bekend

    Na afloop van het NK Dressuur in Ermelo zijn de teams bekend gemaakt die de acht verschillende paardensportdisciplines voor Nederland gaan vertegenwoordigen op de FEI Wereldruiterspelen in Tryon (USA). 46 paarden en 103 personen vormen samen de Nederlandse delegatie die van 11 t/m 23 september in actie komen op het grootste sportevenement van Amerika dit jaar. Voor de Olympische disciplines dressuur, springen en eventing en de Paralympische discipline para-dressuur staan in Tryon niet alleen wereldtitels op het spel, de prestaties tellen ook als kwalificatie voor de Olympische en Paralympische Spelen in Tokyo in 2020. Bondscoach Bettina Hoy: “We hebben nu nog een lijst van zes ruiters en zeven paarden, door de enorme regenval is een deel van het traject in Tryon misschien niet bruikbaar. Als dat zo is hebben we een cross van rond de acht minuten, als het traject wel op tijd hersteld is, dan hebben we een cross van 11 minuten met een flinke heuvel aan het einde. Dat maakt natuurlijk een enorm verschil, de definitieve beslissing neem ik als er een beslissing is genomen over het traject. We hebben goede ruiters en paarden, ik heb er heel veel zin in.” In totaal vliegen vijf combinaties naar Tryon. Bondscoach Bettina Hoy maakt medio augustus bekend wie van bovenstaande ruiters deelneemt als individuele combinatie en welke combinatie afvalt. Merel Blom (Aalten) Rumour Has It N.O.P. Laura Hoogeveen (Weert) Quibus Alice Naber-Lozeman (Biddinghuizen) ACSI Peter Parker N.O.P./ ACSI Harry Belafonte Raf Kooremans (Turnhout) Henri Z Renske Kroeze (Prinsenbeek) Jane Z Theo van de Vendel (Ederveen) Zindane Bettina Hoy (Reine, Duitsland) Bondscoach Leendert Jan Hofland (Bodegraven) Teamveterinair
  12. Met het oog op de kwalificatie voor de Olympische Spelen in Tokyo 2020 zijn twee topsportpaarden vastgelegd door Stichting Nederlands Olympiade Paard. Het gaat om het talentvolle dressuurpaard Expression (Diederik van Silfhout) en het geroutineerde eventingpaard ACSI Peter Parker (Alice Naber-Lozeman). N.O.P.-voorzitter Ieko Sevinga is trots op het feit dat het gelukt is om deze paarden vast te leggen: “Het jonge dressuurpaard Expression maakte in april een sterk internationaal debuut. De negenjarige Expression werd begin maart KNHS Indoorkampioen tijdens zijn allereerste wedstrijd op Grand Prix-niveau en heeft inmiddels ook internationaal zijn enorme talent laten zien.” Bondscoach Rien van der Schaft heeft hoge verwachtingen: “Expression heeft heel veel potentie. Ondanks dat het een relatief jong paard is op het allerhoogste niveau, laat hij al geroutineerde proeven zien. Dat kun je ook wel aan Diederik overlaten.” Met ACSI Peter Parker is juist een geroutineerd eventingpaard vastgelegd door stichting N.O.P.. Met dit paard werd Alice Naber-Lozeman meermalen Nederlands kampioen en nam ze deel aan de Olympische Spelen in Rio 2016. “Deze combinatie is een vaste waarde voor het Nederlandse eventingteam,” legt Sevinga het besluit uit. “De vastlegging is een blijk van vertrouwen en waardering voor de eigenaren en Peter Parker kan van grote betekenis zijn om ons te kwalificeren voor Tokyo.” ACSI Peter Parker N.O.P. & Alice Naber-Lozeman | Military Boekelo 2017 © Eventingphoto Het NOC*NSF levert een financiële bijdrage aan het N.O.P.. De volgende tien paarden zijn nu vastgelegd door Stichting Nederlands Olympiade Paard: Springen Naam: Don VHP Z N.O.P. (Don van het Parelshof Z) Ruiter: Harrie Smolders (Lage Mierde) Afstamming: Diamant de Semilly x Voltaire Fokker: Guy de Schuymer, Diets (B.) Eigenaar: Copernicus Stables LLC, San Francisco (USA) Geslacht: hengst Geboortejaar: 2004 Stamboek: studbook Zangersheide / AES Naam: VDL Glasgow van het Merelsnest N.O.P. Ruiter: Jur Vrieling (Holwierde) Afstamming: Nabab de Reve x Darco Fokker: Merelsnest, Ursel (B.) Eigenaar: VDL Stud, Bears Geslacht: hengst Geboortejaar: 2006 Stamboek: BWP (Belgian Warmblood), ggk AES en NRPS Dressuur Naam: Expression N.O.P. Ruiter: Diederik van Silfhout (Lunteren) Afstamming: Vivaldi x Jazz Fokker: G.W. van Norel, Wapenveld Eigenaar: G.W. van Norel en Jannet en Alex van Silfhout Geslacht: hengst Geboortejaar: 2009 Stamboek: KWPN Naam: GLOCK’s Zonik N.O.P. Ruiter: Edward Gal (Oosterbeek) Afstamming: Blue Hors Zack x Blue Hors Romanov Fokker: Linette Jaeger, Avlum (Den.) Eigenaar: Glock HPC Holding B.V. Geslacht: hengst Geboortejaar: 2008 Stamboek: DWB (Danish Warmblood Society), ggk Rhein, DWB, Westf, Old, KWPN-erkend Naam: MDH Avanti N.O.P. Ruiter: Anne Meulendijks (Heeze) Afstamming: United x Farrington Fokker: R. Arts, Escharen (NED) Eigenaar: MDH Sporthorses Geslacht: ruin Geboortejaar: 2005 Stamboek: KWPN (Dutch Warmblood) Eventing Naam: ACSI Peter Parker N.O.P. Ruiter: Alice Naber-Lozeman (Biddinghuizen) Afstamming: I’m Supposin xx x Roberto xx Fokker: J. & S. Sommer Eigenaar: R. van Reine en Y. Koornstra Geslacht: ruin Geboortejaar: 2002 Stamboek: Irish Sport Horse Naam: Rumour Has It N.O.P. Ruiter: Merel Blom (Aalten) Afstamming: Esteban xx x Candillo Fokker: Arndt Werner Eigenaar: J.M.J. Blom en M.C. Blom-Muilwijk Geslacht: ruin Geboortejaar: 2003 Stamboek: Holstein Para-dressuur Naam: Demantur N.O.P. Ruiter: Sanne Voets (Berghem) Afstamming: Vivaldi x Elcaro Fokker: A.M. Reuzenaar Eigenaar: Reuzenaar Beheer B.V. Geslacht: ruin Geboortejaar: 2008 Stamboek: KWPN Naam: Alphaville N.O.P. Ruiter: Frank Hosmar (Haarle) Afstamming: Sandreo x Iglesias Fokker: A. Hendriks, Reek Eigenaar: F. Hosmar, A. Hosmar-Keekstra & A. Cornelissen Geslacht: ruin Geboortejaar: 2005 Stamboek: KWPN (Dutch warmblood) Naam: Wallace N.O.P. Ruiter Nicole den Dulk (Elen, België) Afstamming: Future x Rohdiamant Fokker: A.W.M. Luyuten, Oirschot Eigenaar: N. den Dulk, R. Ammerlaan, M. den Dulk Geslacht: ruin Geboortejaar: 2003 Stamboek: KWPN (Dutch warmblood) Via:KNHS
  13. sgwonline

    Deelnemers internationale wedstrijden

    Deelnemers internationale wedstrijden 23 t/m 29 juli 2018. Cappoquin, Ireland CCI2* Andrew Heffernan NED Castle View Larry Alnwick Groot-Brittannië CIC1* Lara de Liedekerke-Meier BEL Freya des Concessions, Ginger Sahrendorf, Duitsland CIC2* Tom Goeman BEL Sibo de Quiesce Julien Despontin BEL, Clever Boy WAF, Quick Fiddlestick CIC1* Tom Goeman BEL Accro Julien Despontin BEL Grief Away Bron: KNHS/Equibel/SGW Online
  14. sgwonline

    Blom en Naber derde bij Eventing Emmeloord

    Het Kuinderbos was afgelopen dagen het decor van Eventing Emmeloord. Net als alle internationale eventingwedstrijden in Nederland, telde ook Emmeloord mee voor de KNHS-Schaap en Citroen Eventing Cup. In Emmeloord stond er een CIC1* en een CIC2* rubriek op het programma. Het beste Nederlandse resultaat kwam op naam van Alice Naber-Lozeman en Merel Blom. Alice werd met de ervaren ACSI Zamzam derde in de CIC2* wedstrijd. Merel Blom reed haar pas zesjarige Lucky You naar de derde positie in de CIC1*. Merel Blom NED Lucky You | CIC1* Emmeloord © Eventingphoto Dat Blom ook daadwerkelijk aan de start kwam in Emmeloord bleef lang onzeker. Twee weken geleden brak de amazone haar sleutelbeen en pas enkele dagen voor de wedstrijd zat ze weer in het zadel. “Ik ben op zondag geopereerd en heb toen een week heel rustig aan gedaan. De maandag voor Emmeloord ben ik voor het eerst weer op een paard gaan zitten. Rijden ging eigenlijk wel goed zonder pijn. Ik heb voorzichtig steeds iets meer gedaan en het maar gewoon geprobeerd. Dat het kon bleek wel uit het resultaat, alle drie mijn paarden gingen fijn foutloos door de cross”, vertelt ze lachend. Merel is enthousiast over de wedstrijd in Emmeloord: “Het was een mooie cross en alles zat er in. Op het moment hebben natuurlijk alle kleinere wedstrijden er last van dat het zo droog is waardoor het overal hard en stoffig is, maar daar doe je niets aan. Lucky You, waarmee ik derde werd, liep fijn dressuur, sprong goed en ging overtuigend door de cross. Ik vind het echt een hele fijne zesjarige. Nu doen we even iets rustiger aan en dan gaan we over drie weken naar de wedstrijd in het Poolse Strzegom”, vertelt Blom over haar plannen. Uitslag Eventing Emmeloord 20-21 juli: CIC1* 1. Ricarda Berkenheide (Dui) – Louk, 26.40 strafpunt 2. Kristina Weitkamp (Dui) – Quinn, 30.00 3. Merel Blom (Aalten) – Lucky You, 32.50 CIC2* 1. Fouaad Mirza (Ind) – Touchingwood, 35,20 2. Elena Otto-Erley (Dui), 35.60 3. Alice Naber-Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Zamzam, 40.10 Via: KNHS
  15. sgwonline

    Deelnemers internationale wedstrijden

    Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 juli 2018. Aachen, Duitsland CICO3* Lara de Liedekerke-Meier BEL Ducati van den Overdam Tim Lips NED Bayro Emmeloord, Nederland CIC2* Els Driehuyzen NED Goldhaers Bolanitas Lonneke Klein willink NED The Top Notch Alice Naber - Lozeman NED ACSI Zamzam Mauro Soeteman NED Golden world Stefanie Brans BEL Utars vd Langvoort Z Clara Davoine BEL MC&B Vulcano Tom Van Den Broeck BEL Ruben de la Pomme Sarah Vandenzavel BEL Ito vh Panishof Kris Vervaecke BEL Hopper ten Hunsel CIC1* Jonna Balk NED Swarovski Merel Blom NED Lucky You 7, Lykkegaard's La'Maria Tarik van Boggelen NED For Joy V/h Akenhof, Luna Colette Bruin NED Gelina Hanneke Held NED Bachelor Kiki Hoogervorst NED Zitodina S Fleur Kluinhaar NED Bundy Famke Kooij NED Walivia Alice Naber - Lozeman NED Curacao Karin Lunsche NED Capitol Riny van den Oord NED High Sociëty Fleur de Roij NED Amarrillo Joanne Spliethof NED Dansa Pien Ullings NED Evano Henny van de Voorde NED Dior Lagetta Spirit Anouck Wielhouwer NED Giant Queen Pascal Zantman NED Blackberry, Valentino Jet van 't Zelfden NED Same Stables Who´s That Axelle de Jamblinne BEL Florette d’Hyrencourt Geoffroy de Jamblinne BEL Consequent Pia Z Karin Donckers BEL Audace de la Brasserie, Li Sii, Ludique du Coeur des Collines Pierre Gilliard BEL Blanmoussi dela Salle Philippe Van Asselberghs BEL Honki Tonki Boy Tom Van Den Broeck BEL Kaaiman vd Kooldries Jarno Verwimp BEL Tabries
×

Belangrijke informatie

By using this site, you agree to our We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan. .