Ga naar inhoud
SGW Online

Nieuws & Blogs

Onze blogs

  1. sgwonline
    Latest Entry

    Door sgwonline,

    Nominated entries Eventing.

    NF Athlete last name Athlete first name Horse complete name  
    AUS BURTON Christopher COOLEY LANDS  
    AUS BURTON Christopher QUALITY PURDEY  
    AUS GRIFFITHS Sam PAULANK BROCKAGH  
    AUS HOY Andrew VASSILY DE LASSOS  
    AUS HOY Andrew BASMATI  
    AUS LEVETT William LASSBAN DIAMOND LIFT  
    AUS MCNAB Emma FERNHILL TABASCO  
    AUS PALM Robert KOKO STORY  
    AUS ROSE Shane CP QUALIFIED  
    AUS ROSE Shane VIRGIL  
    AUS ROSS Amanda KOKO POPPING CANDY  
    AUS WEIMANN Katja BP ESCAPADE  
    AUS WOOD Ryan WOODSTOCK BENNETT  
    BEL DE LIEDEKERKE - MEIER Lara ALPAGA D'ARVILLE  
    BEL DONCKERS Karin FLETCHA VAN 'T VERAHOF  
    BEL DONCKERS Karin LAMICELL IRIS  
    BEL DONCKERS Karin JALAPENO  
    BEL VANHOUCHE Giel AZRAEL  
    BEL VANSPRINGEL Joris LULLY DES AULNES  
    BEL VANSPRINGEL Joris IMPERIAL VAN DE HOLTAKKERS  
    BRA APPEL Marcio IBERON JMEN  
    BRA APPEL Marcio PP TARCA  
    BRA CARVALHO JORGE Marcio CORONEL MCJ  
    BRA MIRANDA DRUBI Luciano RIVIERA LU (TE)  
    BRA MOREIRA DA SILVA Nilson MAGNUM'S MARTINI  
    BRA PLOMBON PINHEIRO Henrique LAND QUENOTTE DO FEROLETO  
    BRA TOSI Marcelo GLENFLY  
    CAN BENNETT-AWAD Hawley JOLLYBO  
    CAN FERGUSSON Lisa Marie HONOR ME  
    CAN LOACH Colleen QORRY BLUE D'ARGOUGES  
    CAN O'HANLON Selena FOXWOOD HIGH    
    CAN PHOENIX Jessica PAVAROTTI    
    CAN PHOENIX Jessica BOGUE SOUND    
    CAN ROBERTS Waylon KELECYN COGNAC    
    CHN HUA TIAN Alex BALLYTIGLEA VIVENDI    
    ECU WETTSTEIN Nicolas MEYER'S HAPPY    
    ECU ZABALA G. Ronald WUNDERMASKE    
    ESP BENITEZ VALLE Esteban MILANA 23    
    ESP BLASCO BOTIN Gonzalo SIJ VEUX D'AUTIZE    
    ESP DIAZ FERNANDEZ Carlos JUNCO CP    
    ESP HERMOSO FARRAS Albert NEREO CP    
    ESP PINEDO SENDAGORTA Maria CARRIEM VAN COLEN Z    
    ESP SENRA CHOVER Manuel CRUISING    
    FIN SWINDELLS Pauliina FERRO S    
    FRA DUFRESNE Sidney TRESOR MAIL    
    FRA FOURNIER Thibault SINIANI DE LATHUS    
    FRA GOURY Alexis TROMPE L'OEIL D'EMERY    
    FRA LAGHOUAG Karim Florent PUNCH DE L'ESQUES    
    FRA LEJEUNE Camille TAHINA DES ISLES    
    FRA LIVIO Maxime OPIUM DE VERRIERES    
    FRA LYARD Cedric QATAR DU PUECH ROUGET    
    FRA NICOLAS Astier VINCI DE LA VIGNE    
    FRA PILLOT Remi TOL CHIK DU LEVANT    
    FRA SCHAULY ADJ Donatien PIVOINE DES TOUCHES    
    FRA VALLETTE LT COL Thibaut QING DU BRIOT ENE HN    
    GBR BRAGG Alexander ZAGREB    
    GBR BULLIMORE Sarah REVE DU ROUET    
    GBR CANTER Rosalind ALLSTAR B    
    GBR CANTER Rosalind ZENSHERA    
    GBR COLLETT Laura MR BASS    
    GBR COOK Kristina BILLY THE RED
    GBR FRENCH Piggy VANIR KAMIRA
    GBR FRENCH Piggy QUARRYCREST ECHO
    GBR KING Kitty CEYLOR L A N
    GBR MCEWEN Tom TOLEDO DE KERSER
    GBR MEADE Harry AWAY CRUISING
    GBR TATTERSALL Gemma ARCTIC SOUL
    GBR TOWNEND Oliver COOLEY SRS
    GBR TOWNEND Oliver BALLAGHMOR CLASS
    GBR TOWNEND Oliver COOLEY MASTER CLASS
    GER AUFFARTH Sandra VIAMANT DU MATZ
    GER DIBOWSKI Andreas FRH BUTTS AVEDON
    GER DIBOWSKI Andreas FRH CORRIDA
    GER JUNG Michael FISCHERROCANA FST
    GER KLIMKE Ingrid SAP HALE BOB OLD
    GER KRAJEWSKI Julia CHIPMUNK FRH
    GER KURBEL Jörg JOSERA'S ENTERTAIN YOU
    GER RÜDER Kai COLANI SUNRISE
    GER SOMMER Josefa HAMILTON 24
    IRL ABBOTT Clare EURO PRINCE
    IRL BOURKE Timothy LUCKAUN QUALITY
    IRL CLARK Aoife FERNHILL ADVENTURE
    IRL DANIELS Cathal RIOGHAN RUA
    IRL ENNIS Sarah HORSEWARE STELLOR REBOUND
    IRL GLYNN Ciaran NOVEMBER NIGHT
    IRL MCCARTHY Padraig MR CHUNKY
    IRL MURPHY Joseph SPORTSFIELD OTHELLO
    IRL RYAN Patricia DUNRATH ECLIPSE
    IRL WATSON Sam HORSEWARE ARDAGH HIGHLIGHT
    ITA BRECCIAROLI Stefano BYRNESGROVE FIRST DIAMOND
    ITA CASIRAGHI Clelia VERDI    
    ITA LUCIANI Mattia LEOPOLD K    
    ITA PANIZZON Vittoria CHEQUERS PLAY THE GAME    
    ITA ROMAN Pietro BARRADUFF    
    ITA SANDEI Pietro RUBIS DE PRERE    
    ITA SCHIVO Arianna QUEFIRA DE L'ORMEAU    
    ITA SORDI Simone AMACUZZI    
    JPN KITAJIMA Ryuzo QUEEN MARY    
    JPN KITAJIMA Ryuzo JUST CHOCOLATE    
    JPN OIWA Yoshiaki CALLE 44    
    JPN OIWA Yoshiaki THE DUKE OF CAVAN    
    JPN TANAKA Toshiyuki TALMA D'ALLOU    
    JPN TANAKA Toshiyuki KELECYN PIRATE    
    JPN TOMOTO Kazuma TACOMA D'HORSET    
    MEX MOGUEL Daniela CECELIA    
    NED BLOM Merel RUMOUR HAS IT N.O.P.    
    NED DE JONG Sanne ENJOY    
    NED HOOGEVEEN Laura QUIBUS    
    NED KOOREMANS Raf HENRI Z    
    NED KROEZE Renske JANE Z    
    NED NABER - LOZEMAN Alice ACSI HARRY BELAFONTE    
    NED NABER - LOZEMAN Alice ACSI PETER PARKER N.O.P.    
    NED VAN DE VENDEL Theo ZINDANE    
    NOR LARSEN Heidi Bratlie EUFORIAN    
    NZL CAMPBELL Jesse CLEVELAND    
    NZL JOCELYN Daniel GROVINE DE REVE    
    NZL JOCELYN Daniel DASSETT COOL TOUCH    
    NZL JOCELYN Daniel BLACKTHORN CRUISE    
    NZL POWELL Caroline UP UP AND AWAY    
    NZL PRICE Jonelle CLASSIC MOET    
    NZL PRICE Tim CEKATINKA      
    NZL PRICE Tim ASCONA M      
    NZL PRICE Tim RINGWOOD SKY BOY      
    NZL TAIT Blyth DASSETT COURAGE      
    NZL TAIT Blyth HAVANNA      
    NZL TODD Mark MCCLAREN      
    NZL TODD Mark LEONIDAS II      
    NZL TODD Mark KILTUBRID RHAPSODY      
    POL SPISAK Pawel BANDERAS      
    RSA SCOTT Victoria SONG DU MAGAY      
    RSA SCOTT Victoria VALTHO DES PEUPLIERS      
    SUI ATTINGER Patrizia HILTON P      
    SUI ATTINGER Patrizia MOONEY AMACH      
    SUI GODEL Robin GRANDEUR DE LULLY CH      
    SUI VOGG Felix COLERO      
    SWE ALGOTSSON OSTHOLT Sara WEGA      
    SWE BERG Hanna QUITE SURVIVOR      
    SWE FORSBERG Christoffer HIPPO'S SAPPORO      
    SWE FRESKGÅRD Anna FLY AWAY V/D N.RANCH      
    SWE FRESKGÅRD Anna BOX QUTIE      
    SWE JOSEFSSON Malin ALLAN V      
    SWE LINDBÄCK Niklas FOCUS FILIOCUS      
    SWE LUNDIN Johan JOHNNY CASH      
    SWE SVENNERSTAL Ludwig EL KAZIR SP      
    SWE SVENNERSTAL Ludwig STINGER      
    SWE SVENSSON JÄHDE Louise WIELOCH'S UTAH SUN      
    SWE SVENSSON JÄHDE Louise WAIKIKI  207      
    USA COLEMAN William OBOS O'REILLY      
    USA COLEMAN William TIGHT LINES      
    USA DUTTON Phillip Z      
    USA DUTTON Phillip I'M SEW READY      
    USA HALLIDAY-SHARP Elisabeth DENIRO Z      
    USA KIEFFER Lauren VERMICULUS      
    USA LITTLE Marilyn RF SCANDALOUS      
    USA MARTIN Boyd TSETSERLEG      
    USA SEVERSON Kimberly COOLEY CROSS BORDER      
    USA SYMANSKY Lynn DONNER      
    USA SYMANSKY Lynn UNDER SUSPECTION      
    USA WHITE Sharon COOLEY ON SHOW      

     

    Via: FEI

  2. FEI Tribunal issues Final Decisions on autumn crocus cases.

    The FEI Tribunal has issued Final Decisions in two cases involving the prohibited substance Demecolcine after hearing that the presence of this substance can be the result of contamination due to the ingestion of the flower Colchicum Autumnale, commonly known as autumn crocus.

    These cases involve the horses Inception 2 ridden by German athlete Felix Etzel at the CCI1* in Wiener Neustadt, Milak (AUT) and Finest Quality V&K ridden by Lebanese athlete Emile Karim Fares at the CSI3* in Eindhoven (NED). Samples were taken from both horses in May 2017. 

    Demecolcine, which was previously a Banned Substance* on the FEI Equine Prohibited Substances List, was reclassified as a Specified Substances** on 1 January 2018. There is no known use for Demecolcine in veterinary medicine and the alkaloids of the autumn crocus are all highly toxic.

    The athletes were able to prove to the FEI Tribunal that the substance had entered the horses’ systems through ingesting hay that had been contaminated by autumn crocus.

    The athletes also established that they bore no fault or negligence for the rule violation and, as a result, the Tribunal ruled that no further sanctions should be imposed, other than the automatic disqualification of the horse and athlete from the competitions.

    The athletes have 21 days to appeal these decisions to the Court of Arbitration for Sport (CAS) from the date of notification, 20 July 2018. Further details on these cases can be found here.

    Via: FEI

  • Uitgelicht

    • Deelnemers internationale wedstrijden
      Deelnemers internationale wedstrijden 23 t/m 29 juli 2018.

      Cappoquin, Ireland
      CCI2*
      Andrew Heffernan NED Castle View Larry

      Alnwick Groot-Brittannië
      CIC1*
      Lara de Liedekerke-Meier BEL Freya des Concessions, Ginger

      Sahrendorf, Duitsland
      CIC2*
      Tom Goeman BEL Sibo de Quiesce 
      Julien Despontin BEL, Clever Boy WAF, Quick Fiddlestick

      CIC1*
      Tom Goeman BEL Accro
      Julien Despontin BEL Grief Away

       

      Bron: KNHS/Equibel/SGW Online
      • 0 antwoorden
    • USG Flexi bodyprotector Pink Adult S en M
      Fijne soepele bodyprotector van USG voorzien van het BETA Level 3 keurmerk. Door de blokjes past deze bodyprotector zich mooi aan aan je lichaam, eenvoudig aan te trekken door de rits en verstelbaar bij de schouders en in de zij. De bodyprotectors zijn nieuw, normale winkelprijs € 132,50, nu voor € 50,00.

      Kleur: Roze
      Maten: Adult S en M (zie maattabel)

      De bodyprotector wordt geleverd inclusief factuur en kan worden opgehaald in Eemnes of worden verzonden voor een meerprijs van € 4,95.
      • 0 antwoorden
    • Deelnemers internationale wedstrijden
      Deelnemers internationale wedstrijden 2 t/m 8 juli 2018.

      Barbury Castle, Groot-Brittannië 

      CIC2*

      Andrew Heffernan NED Castle View Larry, Gideon

      Willemina van der Goes - Petter NED Ekino

      Alexandra van Randwyck NED What A Primadonna

      Maarten Boon BEL Gravin van Cantos

      Constantin Van Rijckevorsel BEL Beat it, Inside Out du Langwater

       

      Holzerode,  Duitsland

      CIC2*

      Christian Chabot BEL Barlison

      Steve Van Winkel BEL Bhf Tuxedo

      CIC1*

      Lois Chabot BEL Belle Romance
      • 0 antwoorden
    • De Tol cup word verreden over de 2 Zeeuwse eventingwedstrijden te Vrouwenpolder en Westdorpe. Er word een klassement gemaakt over de klasse B t/m Z pony’s, en de B t/m Z paarden. En er worden hele mooie prijzen voor beschikbaar gesteld.

      Prijzen Pony’s:
      Voor de overall winnaar bij de pony’s worden als extra prijzen beschikbaar gesteld een wisselbeker, een staatsiedeken van de partner, 3 clinics bij een gerenommeerde Nederlandse eventing ruiter en deelname aan het eerstvolgende trainingsjaar van het Regionaal Belofte Team.

      Voor de nummers 2 en 3 van het overall klassement zijn als extra prijzen sjabrakken en oornetten beschikbaar.

      Prijzen paarden:
      Voor de overall winnaar bij de paarden worden als extra prijzen beschikbaar gesteld een wisselbeker, een staatsiedeken van de partner en een waardebon van € 200,-

      Voor de nummers 2 en 3 van het overall klassement zijn als extra prijzen sjabrakken en oornetten beschikbaar en een waardebon van resp. € 125,- en € 100,-.

      Deze Tol Cup is alleen voor ruiters die lid zijn van een Zeeuwse vereniging.

      Naast de Tol Cup worden er ook nog extra prijzen beschikbaar gesteld voor deelnemers in de klasse Z pony’s en Z paarden. Deze extra prijs is voor de beste combinatie over de 2 wedstrijden in Vrouwenpolder en Westdorpe. De geldprijs bedraagt €250,- bij het Z paarden, en €125,- bij de Z pony’s.
      Deze extra prijs word gesponsord door Café-Restaurant de Tol
      Alle informatie & uitgebreide reglementen hierover kan je vinden op de website van KNHS Zeeland.
      • 0 antwoorden
    • Teams EK Eventing Jeugd bekend
      Teams EK Eventing junioren en young riders.

      Bondscoach Jan van Beek heeft de teams bekend gemaakt waarmee hij van 9 tot en met 15 juli afreist naar het EK Eventing voor de Jeugd. Het Europees kampioenschap wordt verreden in het Franse Fontainebleau.

      Met uitzondering van Levi Driessen zitten in de selectie van Van Beek alle medaillewinnaars van het onlangs in Renswoude verreden Nederlands kampioenschap.

      In de week van 9  tot en met 15 juli worden in Fontainebleau ook het EK dressuur en Springen voor de jeugd verreden. De teams voor deze disciplines worden later bekend gemaakt.

      Team Junioren

      Bjinse Venderbosch  – Lord Mayor
      Maartje van Riel  – Eppo
      Thierry van Reine – Piet
      Beau Posthumus - Smokie



      Beau Posthumus NED Smokie  Renswoude Horse Trials 2018 © Eventingphoto

      Team Young Riders

      Olivia Pleysier – Spirit Excalibur
      Myrle Schoones – Ravallo van de Smeetshoeve
      Nina de Haas – Cocu of Divine
      Gerdine Frens – Wishfull Thinking


      Gerdine Frens NED Wishfull Thinking | Strzegom Horse Trials © Eventingphoto

       

      Individueel Junioren

       Mara van de Ven - Lexington van de Vinkenhof

       

      Via: KNHS
      • 0 antwoorden


×

Belangrijke informatie

By using this site, you agree to our We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan. .